Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-02-09T22:05:04+00:00

MPK Kontrol Mühendisliği ve İş Güvenliği Hizmetleri

2013 Yılında kurulan MPK KONTROL MÜHENDİSLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız Türkiye’nin sanayi kenti Kocaeli’nin Gebze ilçesinde TS EN ISO/IEC 17020:2012 Standardına göre TÜRKAK’TAN akreditasyon belgesine sahip ilk ve tek firma olarak Periyodik kontrol konusunda bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Kaldırma makinaları periyodik kontrolü (Forklift Periyodik kontrol / Reachtruck Periyodik kontrol, Vinç Periyodik kontrol, Caraskal Periyodik kontrol / Transpalet Periyodik kontrol, İstif Makinaları Periyodik kontrol / Platform Periyodik kontrol, Araç Kaldırma Lifti Periyodik kontrol / Asansör Periyodik kontrol / Sapanlar Mapalar Halatlar Periyodik kontrol) Basınçlı kaplar periyodik kontrolü (Hava Tankı Periyodik kontrol, Basınçlı Kaplar Periyodik kontrol / Kalorifer Kazanı Periyodik kontrol / Buhar Kazanı Periyodik kontrol / Otoklav Periyodik kontrol, Boyler Periyodik kontrol / Sanayi Gazlar Depolama Tankları Periyodik kontrol / Hidrofor Periyodik kontrol, Genleşme Tankları Periyodik kontrol) , iş makinaları Periyodik kontrolü (Kazıcı Yükleyici JCB Periyodik kontrol / Fore Kazık Periyodik kontrol / Ekskavatör Periyodik kontrol / Çekici Periyodik kontrol / Çekici Dozer Periyodik kontrol / Skreyper Periyodik kontrol / Greyder Periyodik kontrol / Yükleyici Periyodik kontrol) Raf statik analizi, bilirkişilik, Elektrik ölçümleri (Elektrik ölçüm) Konularında faaliyet göstermektedir.

Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

MPK Kontrol (MAKİNA PERİYODİK KONTROL), hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi, çözüm odaklı, hızlı, güvenilir bir hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Mpk kontrol, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

MPK Kontrol (MAKİNA PERİYODİK KONTROL), hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi, çözüm odaklı, hızlı, güvenilir bir hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Mpk kontrol, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

MPK Kontrol Mühendisliği Ve İş Güvenliği Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. olarak, firmamızın yerine getirdiği periyodik kontrol faaliyetlerini bağımsız olarak yürüteceğimizi, müşterilere ve kontrol sonuçlarına ait bilgilerin gizliliğini sağlayacağımızı ve müşteri dışındaki kişilerin ulaşmasını engelleyeceğimi taahhüt ederiz. Kontrol alanı kapsamında çalışan personele, tarafsızlığı ve bağımsızlığı etkileyebilecek her türlü ticari, mali ve diğer baskılardan arındırılmış bir çalışma ortamı sağlayacağımızı, şirketimizin bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalacak şekilde kontrol prosedürlerini uygulayacağımızı, tüm bu hususların aksi kanıtlandığı taktirde konu ile ilgi olarak Kocaeli Mahkemelerinin uygulayacağı yasal ve cezai şartları taahhüt ve kabul ederiz. Saygılarımızla,

MPK Kontrol Mühendisliği Ve İş Güvenliği Hizmetleri Tic. Ltd.Şti.

Misyonumuz

Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz, Periyodik kontrol ve diğer ölçüm hizmetlerimizi ; öncelikle etik kurallar içinde son teknolojiyi kullanarak saygın,dürüst ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Sektörde faaliyet gösteren diğer muayene kuruluşları içinden ; zaman,maliyet ve güven parametreleri bakımından sıyrılan sürekli gelişime açık ve kontrollü bir şekilde yatırımlara devam eden öncü bir firma olma.